Dziki Zachód w okolicach Karpacza

turystyka.i-prawne.com.pl

Niedaleko Karpacza, w miejscowości o nazwie Ścięgny znajduje się Western City. Jest to rodzinny park rozrywki, który zajmuje powierzchnie ponad 60 hektarów.

Tutaj miłośnicy westernów, kowbojów, Indian mogą poczuć klimat Dzikiego Zachodu. Na terenie Western City stworzono bowiem całe miasteczko i zadbano o najmniejsze detale i dekoracje.

Nawet pracownicy Parku noszą stroje z tamtego okresu i jeżdżą konno. W Western City znajduje się zagroda dla kilkudziesięciu koni rasy American Quarter Horse.

Podczas dnia spędzonego w Western City będziemy mieli możliwość przyjrzeć się temu, w jaki sposób żyło się w miasteczkach Dzikiego Zachodu. Niewątpliwą atrakcją z pewnością okaże się pojedynek rewolwerowców, pokaz tańca rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej czy też możliwość strzelania z łuku.

Po dniu pełnym wrażeń można zjeść solidny posiłek w Chacie Trapera. Podczas jedzenie będziemy mieli możliwość wysłuchania historii o tych dzielnych myśliwych.

Warto wybrać się do tego typu miejsca, gdzie możemy przenieść się do innego świata i w aktywny sposób wypocząć z całą rodziną.